U heeft geen producten in uw winkelwagen.
X
| OR |
Add To Cart From CSV
Extra informatie
Extra informatie
| Artikelnummer | 31200-ZF5-L32 |
|---|---|
| Afstand tandwiel | 8 mm |
| Diameter pasrand | 60 mm |
| Afstand tussen bevestigingen | 0 mm |
| Olievrij | Nee |
| Massavrij | Nee |
| kW | 0,00 kW |
| Voltage | 12, 14 |
| Merk | United Technologies |
| Aantal tanden | 10 |
| Aantaal bevestigingen | 2 |
| Draairichting | CCW |
| Toepassing | HONDA |
Productbeschrijving
Details
D HONDA 12V z10 CCW @
31200-ZF5-L31 31200ZF5AL310 5917N
31200-ZF5-L310 31200ZF5L31 5943840
31200-ZF5A-L310 31200ZF5L310
31200-ZF5AL310 31200ZF5L32






