U heeft geen producten in uw winkelwagen.
X
| OR |
Add To Cart From CSV
Extra informatie
Extra informatie
| Artikelnummer | 31210-GKAK-90C |
|---|---|
| Afstand tandwiel | 24 mm |
| Diameter pasrand | 24 mm |
| Afstand tussen bevestigingen | 69 mm |
| Olievrij | Nee |
| Massavrij | Nee |
| kW | 0,00 kW |
| Voltage | 12, 14 |
| Merk | Wai |
| Aantal tanden | 10 |
| Aantaal bevestigingen | 2 |
| Draairichting | CCW |
| Toepassing | KYMCO |
Productbeschrijving
Details
D KYMCO 50/70 12V z10 CCW 2004>31210-GKAK-90C






