U heeft geen producten in uw winkelwagen.
X
| OR |
Add To Cart From CSV
Extra informatie
Extra informatie
| Artikelnummer | 31210-PWB1-900X |
|---|---|
| Afstand tandwiel | 0 mm |
| Diameter pasrand | 0 mm |
| Afstand tussen bevestigingen | 0 mm |
| Olievrij | Nee |
| Massavrij | Nee |
| kW | 0,00 kW |
| Voltage | 12 |
| Merk | Nee |
| Aantal tanden | 10 |
| Aantaal bevestigingen | 2 |
| Draairichting | CW |
| Toepassing | KYMCO |
Productbeschrijving
Details
D KYMCO 400 12V z10 CW
Arctco 3545-016
Arctic Cat 3313-719
3545-016
Kymco 31210-PWB1-900
SM-14241
31100-38F00
Cross
Cross
| 18809N | 31210-PWB1-900 |






