U heeft geen producten in uw winkelwagen.
X
| OR |
Add To Cart From CSV
Extra informatie
Extra informatie
| Artikelnummer | 5TJ81890-00-00X |
|---|---|
| Afstand tandwiel | 0 mm |
| Diameter pasrand | 0 mm |
| Afstand tussen bevestigingen | 0 mm |
| Olievrij | Nee |
| Massavrij | Nee |
| kW | 0,00 kW |
| Voltage | 12, 14 |
| Merk | Mitsuba |
| Aantal tanden | 9 |
| Aantaal bevestigingen | 2 |
| Draairichting | CW |
| Toepassing | YAMAHA |
Productbeschrijving
Details
D YAMAHA WR450F 12V z9 CW
18844 5TJ81890-00-00, 5TJ81890-10-00, 5TJ81890-20-00 18844N






