FG12S064
A OP ASTRA 1.4L 12V 130A PVF6 @
Beschikbaarheid: Op voorraad (1)
Valeo
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer FG12S064
Ampere 130 A
Vrijloop Ja
Afstand tussen bevestigingen 61 mm
Massavrij Nee
Merk Valeo
Aantaal bevestigingen 4
Aantal groeven poelie 6
Tye regelaar INTERNE
Verkoeling INTERNE
Voltage 12, 14
Toepassing CHEVROLET, OPEL, VAUXHALL
Productbeschrijving
Details
A OP ASTRA 1.4L 12V 130A PVF5 TG12C072 95519899 13500583 1202187 1202464 2605854A FG12S031 FG12S064 FGN12S064 AA7 1202437 1202536 13577154 13588289 1202342 1202309 1202215 95520018 13597226 95521352 95515972 AAD7 95515972 95521352 95515972 95520018 95521352 13577154 13588289 2611889A 2619573A 2619573B