FG12T163
A PSA/JEEP/OPEL 12V 120A PVF6 [COM]
Beschikbaarheid: Op voorraad (1)
Valeo
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer FG12T163
Ampere 120 A
Vrijloop Ja
Afstand tussen bevestigingen 48 mm
Massavrij Nee
Merk Valeo
Aantaal bevestigingen 4
Aantal groeven poelie 6
Tye regelaar INTERNE
Verkoeling INTERNE
Voltage 12, 14
Toepassing CITROEN, DS AUTOMOBILES, OPEL, PEUGEOT, VAUXHALL
Productbeschrijving
Details