LR1190-907B
A VW watercooled V6TDI 190A [L-DFM] B+M8 53PV7 @
Beschikbaarheid: Op voorraad (2)
Hitachi
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer LR1190-907B
Ampere 0 A
Vrijloop N/B
Afstand tussen bevestigingen 0 mm
Massavrij N/B
Merk N/B
Aantaal bevestigingen N/B
Aantal groeven poelie N/B
Tye regelaar N/B
Verkoeling N/B
Voltage N/B
Toepassing N/B
Productbeschrijving
Details