LR1190-912
A VW watercooled V6 TDI 190A [L-DFM] B+M8 57PV6 @
Beschikbaarheid: Op voorraad (1)
Hitachi
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer LR1190-912
Ampere 0 A
Vrijloop Nee
Afstand tussen bevestigingen 0 mm
Massavrij Nee
Merk Nee
Aantaal bevestigingen Nee
Aantal groeven poelie Nee
Tye regelaar Nee
Verkoeling Nee
Voltage Nee
Toepassing Nee
Productbeschrijving
Details