LR1190-915B
A PORSCHE Cayenne 3.2/4.5l 12V 190A PV7 [L]
Beschikbaarheid: Niet op voorraad (0)
Hitachi
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer LR1190-915B
Ampere 190 A
Vrijloop Nee
Afstand tussen bevestigingen 80 mm
Massavrij Nee
Merk Hitachi
Aantaal bevestigingen 5
Aantal groeven poelie 7
Tye regelaar INTERNE
Verkoeling INTERNE
Voltage 12, 14
Toepassing PORSCHE
Productbeschrijving
Details