SG12B039X
A BMW M3 (E46) 3.2L 12V 120A
Beschikbaarheid: Niet op voorraad (0)
Dts
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer SG12B039X
Ampere 0 A
Vrijloop Nee
Afstand tussen bevestigingen 0 mm
Massavrij Nee
Merk Nee
Aantaal bevestigingen Nee
Aantal groeven poelie Nee
Tye regelaar Nee
Verkoeling Nee
Voltage Nee
Toepassing Nee
Productbeschrijving
Details
A BMW M3 (E46) 3.2L 12V 120A