SG12S077
A PC C4 C5 2x2P 12V 120A cic+cp (1=L-2=DFM) @
Beschikbaarheid: Niet op voorraad (0)
Valeo
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer SG12S077
Ampere 120 A
Vrijloop Nee
Afstand tussen bevestigingen 46 mm
Massavrij Nee
Merk Valeo
Aantaal bevestigingen 4
Aantal groeven poelie 6
Tye regelaar INTERNE
Verkoeling INTERNE
Voltage 12, 14
Toepassing CITROEN, PEUGEOT
Productbeschrijving
Details
A PC C4 C5 2x2P 12V 120A cic+cp (1=L-2=DFM)**SNP**