TG12C092X
A DACIA Duster 1.2/2.0 12V 120A PVF7 [L-DFM] @
Beschikbaarheid: Op voorraad (1)
Dts
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer TG12C092X
Ampere 120 A
Vrijloop Ja
Afstand tussen bevestigingen 61 mm
Massavrij Nee
Merk Valeo
Aantaal bevestigingen 4
Aantal groeven poelie 7
Tye regelaar INTERNE
Verkoeling INTERNE
Voltage 12, 14
Toepassing DACIA, RENAULT
Productbeschrijving
Details