TG12S333X
A DC Duster / Sandero 1.0 tce 12V 120A PVF7 LIN2C
Beschikbaarheid: Op voorraad (1)
Dts
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer TG12S333X
Ampere 120 A
Vrijloop Ja
Afstand tussen bevestigingen 60 mm
Massavrij Nee
Merk Valeo
Aantaal bevestigingen 4
Aantal groeven poelie 7
Tye regelaar INTERNE
Verkoeling INTERNE
Voltage 12, 14
Toepassing DACIA, NISSAN, RENAULT
Productbeschrijving
Details