TG12S341X
A DACIA Duster/ 1.3 SCe 12V 120A PVF4 [LIN2C]
Beschikbaarheid: Niet op voorraad (0)
Valeo
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer TG12S341X
Ampere 120 A
Vrijloop Ja
Afstand tussen bevestigingen 60 mm