021200-0841X
Rotor NIPPONDENSO 86.90/142.30 as15 12V 70A
Beschikbaarheid: Op voorraad (1)
Wai
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer 021200-0841X
Ampere 0 A
Diameter as kant sleepring 0 mm
Diameter as kant aandrijving 0 mm
Buittendiameter 0 mm
Lengte 0 mm
Merk Nee
Aantal groeven Nee
Verkoeling Nee
Voltage Nee
Productbeschrijving
Details
Rotor NIPPONDENSO 86.90/142.30 axe15 12V 70A