F00M120134
Stator BOSCH 14V 120A @
Beschikbaarheid: Niet op voorraad (0)
Manufacturer: Bosch/Seg
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer F00M120134
Ampere 0 A
Buittendiameter 0 mm
Binnendiameter 0 mm
Dikte 0,0 mm
Merk N/B
Aantal draden N/B
Voltage N/B
Productbeschrijving
Details
Stator BOSCH 14V 120A @