FSL1140WB
Flexible Strip Lamp White- 1140 mm
Beschikbaarheid: Niet op voorraad (0)
LedAutolamps
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer FSL1140WB
Productbeschrijving
Details
Flexible Strip Lamp Blanc - 1140 mm FSL1140W Illumination Dimensions: 1140mm x 12mm x 5mm 12V Cool white light output Highly flexible clear PVC lens Black PCB Easy mounting with 3M adhesive backing tape Low profile 5mm depth Fully waterproof - IP67 ingress protection Current Draw (13.8V): 1.45A