SL200LGM
Scene Lamp 200mm 18W - 12/24v (Light Grey)
Beschikbaarheid: Op voorraad (2)
LedAutolamps
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer SL200LGM
Productbeschrijving
Details
Scene Lamp 200mm 18W - 12/24v (Light Grey) Dimensions: 200 x 50 x 25mm 11.5W 12/24V multivolt 1980 raw lumens 6500K light temperature IP67 waterproof 3 year warranty ECE R10 approved