U heeft geen producten in uw winkelwagen.
X
| OR |
Add To Cart From CSV
Extra informatie
Extra informatie
| Artikelnummer | MS1267 |
|---|---|
| Afstand tandwiel | 0 mm |
| Diameter pasrand | 0 mm |
| Afstand tussen bevestigingen | 0 mm |
| Olievrij | Nee |
| Massavrij | Nee |
| kW | 5,50 kW |
| Voltage | 28 |
| Merk | Bosch |
| Aantal tanden | 11 |
| Aantaal bevestigingen | 3 |
| Draairichting | CW |
| Toepassing | SCANIA |
Productbeschrijving
Details
D SCANIA 24V 5.5kW z11
MS1267 IS1509 25801872675514 2795321 2978024 3029409 3064855 3101234 3163089 573236 573288 573289 575121 575122 7459501






