RSW22R-15
D VW AMAROK 3.0TDI V6 12V 2.2kW z15 CW 2016>@
Beschikbaarheid: Op voorraad (1)
Valeo
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer RSW22R-15
Afstand tandwiel 24 mm
Diameter pasrand 62 mm
Afstand tussen bevestigingen 103 mm
Olievrij Nee
Massavrij Nee
kW 2,20 kW
Voltage 12, 14
Merk Valeo
Aantal tanden 15
Aantaal bevestigingen 2
Draairichting CW
Toepassing VOLKSWAGEN
Productbeschrijving
Details