JASX45-46
Kolen 04.5/10.0x17.5 MITSUBISHI 12V 4x
Beschikbaarheid: Op voorraad (10)
Gebe
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer JASX45-46
Dikte 4,5 mm
Breedte 10 mm
Lengte 18 mm
Merk Mitsubishi
Voltage 12
Aantal draden 1
Productbeschrijving
Details
Balais 04.5/10.0x17.5 MITSUBISHI 12V 4x