0001208013-POWER
S VW PORSCHE 1965>1990 12V 1.0kW z9 OD25 @
Beschikbaarheid: Niet op voorraad (0)
Dts
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer 0001208013-POWER
Afstand tandwiel 31 mm
Diameter pasrand 76 mm
Afstand tussen bevestigingen 105 mm
Olievrij Nee
Massavrij Nee
kW 1,00 kW
Voltage 12, 14
Merk Dts
Aantal tanden 9
Aantaal bevestigingen 2
Draairichting CW
Toepassing PORSCHE
Productbeschrijving
Details
D VW PORSCHE 356 12V 1.0kW z09 CW