21163-0033X
S KAWASAKI 12V 0.6kW z9
Beschikbaarheid: Op voorraad (1)
Wai
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer 21163-0033X
Afstand tandwiel 0 mm
Diameter pasrand 0 mm
Afstand tussen bevestigingen 33 mm
Olievrij Nee
Massavrij Nee
kW 0,60 kW