31200-GAK-900X
S KYMCO 12V z10 CCW 2001>
Beschikbaarheid: Op voorraad (1)
Wai
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer 31200-GAK-900X
Afstand tandwiel 22 mm
Diameter pasrand 24 mm
Afstand tussen bevestigingen 70 mm
Olievrij Nee
Massavrij Nee
kW 0,00 kW
Voltage 12, 14
Merk KYMCO
Aantal tanden 10
Aantaal bevestigingen 2
Draairichting CCW
Toepassing HONDA, HONDA ENGINES
Productbeschrijving
Details
D KYMCO 12V z10 CCW 2001>