31200-HN5-671
S HONDA 12V z9 CCW
Beschikbaarheid: Op voorraad (1)
Dts
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer 31200-HN5-671
Afstand tandwiel 0 mm
Diameter pasrand 0 mm
Afstand tussen bevestigingen 0 mm
Olievrij Nee
Massavrij Nee
kW 0,80 kW
Voltage 12, 14
Merk Mitsuba
Aantal tanden 9
Aantaal bevestigingen 2
Draairichting CCW
Toepassing HONDA, HONDA ENGINES
Productbeschrijving
Details
D HONDA 12V z9 CCW 31200-HN5-671 31200-HN5-A81 31200-HN5-M01