31200-KM1-008X
S HONDA CH250 Elite 12V z09 CW 1985>
Beschikbaarheid: Op voorraad (1)
Wai
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer 31200-KM1-008X
Afstand tandwiel 0 mm
Diameter pasrand 0 mm
Afstand tussen bevestigingen 0 mm
Olievrij Nee
Massavrij Nee
kW 0,00 kW
Voltage 12, 14
Merk Mitsuba
Aantal tanden 9
Aantaal bevestigingen 2
Draairichting CW
Toepassing HONDA, HONDA ENGINES
Productbeschrijving
Details
D HONDA CH250 Elite 12V z09 CW 1985>