31200-MAA-008
S HONDA 12V z22 CW @
Beschikbaarheid: Op voorraad (1)
Dts
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer 31200-MAA-008
Afstand tandwiel 30 mm
Diameter pasrand 30 mm
Afstand tussen bevestigingen 50 mm
Olievrij Nee
Massavrij Nee
kW 0,00 kW
Voltage 12, 14
Merk Mitsuba
Aantal tanden 22
Aantaal bevestigingen 2
Draairichting CW
Toepassing HONDA
Productbeschrijving
Details
D HONDA 12V z22 CW