31200-ZJ1-004
S HO 12V z10
Beschikbaarheid: Niet op voorraad (0)
Cargo
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer 31200-ZJ1-004
Afstand tandwiel 0 mm
Diameter pasrand 0 mm
Afstand tussen bevestigingen 65 mm
Olievrij Nee
Massavrij Nee
kW 0,00 kW
Voltage 12, 14
Merk JOHNSON ELECTRIC
Aantal tanden 10
Aantaal bevestigingen 2
Draairichting CCW
Toepassing HONDA
Productbeschrijving
Details
D HO 12V z10