U heeft geen producten in uw winkelwagen.
X
| OR |
Add To Cart From CSV
Extra informatie
Extra informatie
| Artikelnummer | 36100-03301X |
|---|---|
| Afstand tandwiel | 14 mm |
| Diameter pasrand | 75 mm |
| Afstand tussen bevestigingen | 98 mm |
| Olievrij | Nee |
| Massavrij | Nee |
| kW | 1,20 kW |
| Voltage | 12, 14 |
| Merk | Dts |
| Aantal tanden | 13 |
| Aantaal bevestigingen | 2 |
| Draairichting | CW |
| Toepassing | HYUNDAI, HYUNDAI, KIA |
Productbeschrijving
Details
D HYUNDAI i20 1.2i 12V 1.2kW z13 start/stop
1201973
8000968
3610003301
36100-03BB0
36100-03301






