428000-6200X
S TOYOTA Auris Yaris 1.4D-4D 2005--- 12V 2.0kW @
Beschikbaarheid: Niet op voorraad (0)
Dts
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer 428000-6200X
Afstand tandwiel 16 mm
Diameter pasrand 74 mm
Afstand tussen bevestigingen 120 mm
Olievrij Nee
Massavrij Nee
kW 2,00 kW
Voltage 12, 14
Merk Wai
Aantal tanden 10
Aantaal bevestigingen 2
Draairichting CW
Toepassing SUBARU, TOYOTA
Productbeschrijving
Details
D TOYOTA Auris Yaris 1.4D-4D 2005--- 12V 2.0kW