438000-3120X
S LR Discovery 2.0TD 12V 1.9kW Z13 CW
Beschikbaarheid: Niet op voorraad (0)
Dts
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer 438000-3120X
Afstand tandwiel 24 mm
Diameter pasrand 70 mm
Afstand tussen bevestigingen 91 mm
Olievrij Nee
Massavrij Nee
kW 1,90 kW