A31200-152-000X
S Bombardier DS90 4-Stroke 12V z12 CCW 89cc 2002>@
Beschikbaarheid: Op voorraad (1)
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer A31200-152-000X
Afstand tandwiel 30 mm
Diameter pasrand 57 mm
Afstand tussen bevestigingen 77 mm
Olievrij Nee
Massavrij Nee
kW 0,00 kW
Voltage 12, 14
Merk Delco Remy
Aantal tanden 12
Aantaal bevestigingen 3
Draairichting CCW
Toepassing BOMBARDIER
Productbeschrijving
Details
D Bombardier DS90 4-Stroke 12V z12 CCW 89cc 2002>