ESW20-21HE
S PC TO 1.5d 12V 2.0kW z12 CW S/S
Beschikbaarheid: Op voorraad (1)
Valeo
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer ESW20-21HE
Afstand tandwiel 14 mm
Diameter pasrand 0 mm
Afstand tussen bevestigingen 122 mm
Olievrij Nee
Massavrij Nee
kW 2,00 kW
Voltage 12, 14
Merk Valeo
Aantal tanden 12
Aantaal bevestigingen 3
Draairichting CW
Toepassing CITROEN, DS AUTOMOBILES, OPEL, PEUGEOT, VAUXHALL
Productbeschrijving
Details
D PC TO 1.5d 12V 2.0kW z12 CW ESW2021HE ESW20-21HE 1665663980 9832577880 9825233080 1627658880 1665663980 9832577880 1665663980 9832577880