ESW20ER25X
S VW A3 GOLF VI 2.0TDI 2.0kW z13 start/stop 2008>@
Beschikbaarheid: Niet op voorraad (0)
Dts
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer ESW20ER25X
Afstand tandwiel 42 mm
Diameter pasrand 79 mm
Afstand tussen bevestigingen 117 mm
Olievrij Nee
Massavrij Nee
kW 2,00 kW
Voltage 12, 14
Merk Valeo
Aantal tanden 13
Aantaal bevestigingen 2
Draairichting CCW
Toepassing AUDI, SEAT, SKODA, VOLKSWAGEN
Productbeschrijving
Details
D VW A3 GOLF VI 2.0TDI 2.0kW z13 start/stop 2008>@