ESW22-11X
S RN Megane II 2.0dCI 12V 2.2 kW z12 Start/Stop @
Beschikbaarheid: Op voorraad (1)
Wai
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer ESW22-11X
Afstand tandwiel 14 mm
Diameter pasrand 76 mm
Afstand tussen bevestigingen 120 mm
Olievrij Nee
Massavrij Nee
kW 2,20 kW