F81Z11002AAX
S FO Mustang 4.6 1.4kW z12 3(0) Noseless @
Beschikbaarheid: Op voorraad (1)
Wai
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer F81Z11002AAX
Afstand tandwiel 14 mm
Diameter pasrand 76 mm
Afstand tussen bevestigingen 100 mm
Olievrij Nee
Massavrij Nee
kW 1,40 kW
Voltage 12, 14
Merk Fomoco, Ford
Aantal tanden 12
Aantaal bevestigingen 3
Draairichting CW
Toepassing FORD, MUSTANG
Productbeschrijving
Details
D FO Mustang 4.6 1.4kW z12 3(0) Noseless @