U heeft geen producten in uw winkelwagen.
X
| OR |
Add To Cart From CSV
Extra informatie
Extra informatie
| Artikelnummer | LES0019 |
|---|---|
| Afstand tandwiel | 32 mm |
| Diameter pasrand | 89 mm |
| Afstand tussen bevestigingen | 122 mm |
| Olievrij | Nee |
| Massavrij | Nee |
| kW | 2,80 kW |
| Voltage | 12, 14 |
| Merk | Lucas |
| Aantal tanden | 3 |
| Aantaal bevestigingen | 3 |
| Draairichting | CW |
| Toepassing | NEW HOLLAND |
Productbeschrijving
Details
D FO NEW HOLLAND 12V 2.8kW z10 L=245M
0001367040
0727610000
0986012190
27539
2873002
2873006T
432570
433316






