U heeft geen producten in uw winkelwagen.
X
| OR |
Add To Cart From CSV
Extra informatie
Extra informatie
| Artikelnummer | M000T24971ZCX |
|---|---|
| Afstand tandwiel | 10 mm |
| Diameter pasrand | 73 mm |
| Afstand tussen bevestigingen | 132 mm |
| Olievrij | Nee |
| Massavrij | Nee |
| kW | 1,70 kW |
| Voltage | 12, 14 |
| Merk | Dts |
| Aantal tanden | 10 |
| Aantaal bevestigingen | 2 |
| Draairichting | CW |
| Toepassing | MAZDA |
Productbeschrijving
Details
D MAZDA 2/3/CX-3 1.5/1.8D 12V 1.7kW z10 CW
M000T24971
M0T24971
M0T24971ZC
S53C
S53C-18-400
S551-18-400






