M3T10473X
S MITSUBISHI 12V 0.8kW **RONDE GATEN** @
Beschikbaarheid: Op voorraad (2)
Dts
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer M3T10473X
Afstand tandwiel 19 mm
Diameter pasrand 74 mm
Afstand tussen bevestigingen 104 mm
Olievrij Nee
Massavrij Nee
kW 0,80 kW
Voltage 12, 14
Merk Mitsubishi
Aantal tanden 11, 8
Aantaal bevestigingen 2
Draairichting CW
Toepassing HYSTER FORKK LIFT, MITSUBISHI, YALE FORK LIFT
Productbeschrijving
Details
D MITSUBISHI 12V 0.8kW **TROUS RONDS**@