QDY12028
S chinois Exavator 12V 1.2Kw z11 CCW
Beschikbaarheid: Op voorraad (3)
Dts
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer QDY12028
Afstand tandwiel 15 mm
Diameter pasrand 66 mm
Afstand tussen bevestigingen 0 mm
Olievrij Nee
Massavrij Nee
kW 1,20 kW
Voltage 12, 14
Merk CHINOIS
Aantal tanden 11
Aantaal bevestigingen 2
Draairichting CCW
Toepassing CLARK
Productbeschrijving
Details
D chinois Exavator 12V 1.2Kw z11 CCW