U heeft geen producten in uw winkelwagen.
X
| OR |
Add To Cart From CSV
Extra informatie
Extra informatie
| Artikelnummer | 54-7018 |
|---|---|
| Diameter van de tanden | 36 mm |
| Diameter Koppeling | 42 mm |
| Olievrij | Nee |
| Lengte | 37 mm |
| Merk | Dts |
| Aantal groeven | Nee |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | CCW |
Productbeschrijving
Details
Lanceur UNITED TECHNOLOGIES z09 OD37 L37 CCW






