TG12C076
A OP CORSA 1.3CDTI 12V 120A 54PVF6 [RVC-DFM] @
Beschikbaarheid: Niet op voorraad (0)
Valeo
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer TG12C076
Ampere 0 A
Vrijloop N/B
Afstand tussen bevestigingen 0 mm
Massavrij N/B
Merk N/B
Aantaal bevestigingen N/B
Aantal groeven poelie N/B
Tye regelaar N/B
Verkoeling N/B
Voltage N/B
Toepassing N/B
Productbeschrijving
Details