TG12C122
A FORD C-MAX 1.5TDC/1.6TDCI 12V 120A PVF6 [LIN]
Beschikbaarheid: Op voorraad (5)
Valeo
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer TG12C122
Ampere 120 A
Vrijloop Ja
Afstand tussen bevestigingen 45 mm
Massavrij Nee
Merk Valeo
Aantaal bevestigingen 4
Aantal groeven poelie 6
Tye regelaar INTERNE
Verkoeling INTERNE
Voltage 12, 14
Toepassing FORD
Productbeschrijving
Details
A FORD C-MAX 1.5TDC/1.6TDCI 12V 120A PVF6 [LIN] AV6N-10300-DC TG12C079 TG12C122 TG12C127 TG12C244 TG12C267 30659389 31285658 36001502 36001971 1704768 1904972 2251619 AV6N-10300-DB AV6N-10300-DD ET76-10300-AA REAV6N-10300-DC 2606436A 2612672A