TS12ER20
S VW / AUDI /SKODA 1.2/1.4 TSI AU 12V 1.1kWZ10 @
Beschikbaarheid: Op voorraad (1)
Valeo
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer TS12ER20
Afstand tandwiel 0 mm
Diameter pasrand 0 mm
Afstand tussen bevestigingen 0 mm
Olievrij N/B
Massavrij N/B
kW 0,00 kW
Voltage N/B
Merk N/B
Aantal tanden N/B
Aantaal bevestigingen N/B
Draairichting N/B
Toepassing N/B
Productbeschrijving
Details
D VW / AUDI /SKODA 1.2/1.4 TSI AUT 12V 1.1kWZ10 @