U heeft geen producten in uw winkelwagen.
X
| OR |
Add To Cart From CSV
Extra informatie
Extra informatie
| Artikelnummer | TS14-82 |
|---|---|
| Afstand tandwiel | 23 mm |
| Diameter pasrand | 66 mm |
| Afstand tussen bevestigingen | 0 mm |
| Olievrij | Nee |
| Massavrij | Nee |
| kW | 1,40 kW |
| Voltage | 12, 14 |
| Merk | Valeo |
| Aantal tanden | 11 |
| Aantaal bevestigingen | 2 |
| Draairichting | CW |
| Toepassing | AUDI |
Productbeschrijving
Details
D AUDI A6/A8/Q7/RS6 3.0-4.0 TFSI 12V 1.4 KW Z11
TS14-63
TS14-82
06M911022
06M911022D
06M911022DX
06M911022X
0P2911022A
0P2911022AX






